وضع آب و هوا اسلحه سیاسی اسلامی تروریستی

وضع آب و هوا: اسلحه سیاسی اسلامی تروریستی روز گذشته روز چهارشنبه حمله تروریستی نمایندگان مجلس عملیات تروریستی مجلس شورای اسلامی

گت بلاگز اخبار حوادث هنوز در کُماست ، سارینا&quot، &quot

مدیر بیمارستان دکتر محمد کرمانشاهی کرمانشاه با بیان اینکه “سارینا” هنوز در کُماست، آخرین اوضاع جسمانی این دختر هشت ساله که از سوی مادر معتادش مورد ضرب و جرح قرا

"سارینا" هنوز در کُماست

عبارات مهم : خوابیدن

مدیر بیمارستان دکتر محمد کرمانشاهی کرمانشاه با بیان اینکه “سارینا” هنوز در کُماست، آخرین اوضاع جسمانی این دختر هشت ساله که از سوی مادر معتادش مورد ضرب و جرح قرار گرفته بود را تشریح کرد.

دکتر علی محمدی در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه “سارینا” بیش از 20 روز است در بیمارستان دکتر «محمد کرمانشاهی» خوابیدن هست، گفت: این دختر هشت ساله همچنان در کماست.

وی با بیان اینکه آثار کبودی ناشی از ضرب و جرح روی بدن این کودک وجود دارد، گفت: متاسفانه سی تی اسکنی که از مغز این کودک گرفته شده است نیز نشان از خونریزی مغزی دارد که یا ناشی از این است سر کودک به محلی اصابت کرده و یا ضربه ای به سر او زده شده است است.

هنوز در کُماست ، سارینا&quot، &quot

محمدی به گزارش پزشکی قانونی در خصوص اوضاع این دختربچه اشاره کرد و افزود: خوشبختانه گزارش پزشکی قانونی هرگونه تجاوز و آزار جنسی و پرسشها اخلاقی را رد می کند.

مدیر بیمارستان دکتر محمد کرمانشاهی کرمانشاه با بیان اینکه سطح هوشیاری “سارینا” همچنان پایین هست، گفت: متاسفانه در طول خوابیدن این کودک در بیمارستان سطح هوشیاری او عوض کردن چندانی نداشته و همچنان پایین است.

مدیر بیمارستان دکتر محمد کرمانشاهی کرمانشاه با بیان اینکه “سارینا” هنوز در کُماست، آخرین اوضاع جسمانی این دختر هشت ساله که از سوی مادر معتادش مورد ضرب و جرح قرا

“سارینا” دختر هشت ساله کرمانشاهی حدود یک ماه پیش درحالی که از سوی مادر معتاد خود مورد ضرب و جرح قرار گرفته بود با حالت بیهوشی به بیمارستان انتقال یافته و در بیمارستان دکتر محمد کرمانشاهی خوابیدن شد.

واژه های کلیدی: خوابیدن | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs