وضع آب و هوا اسلحه سیاسی اسلامی تروریستی

وضع آب و هوا: اسلحه سیاسی اسلامی تروریستی روز گذشته روز چهارشنبه حمله تروریستی نمایندگان مجلس عملیات تروریستی مجلس شورای اسلامی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی هشدار ظریف به آمریکا درصدر اخبار رسانه های ترکیه

رسانه های خبری ترکیه بیانات وزیر خارجه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در خصوص برجام و فناوری هسته ای در مصاحبه با شبکه سی.بی. اس آمریکا را به شکل گسترده ای من

هشدار ظریف به آمریکا درصدر اخبار رسانه های ترکیه

هشدار ظریف به آمریکا درصدر اخبار رسانه های ترکیه

عبارات مهم : ایران

رسانه های خبری ترکیه بیانات وزیر خارجه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در خصوص برجام و فناوری هسته ای در مصاحبه با شبکه سی.بی. اس آمریکا را به شکل گسترده ای منعکس کردند و این عنوان را در صدر اخبار خود قرار دادند.

به گزارش ایرنا، شبکه خبر.7 با تیتر ‘ایران خط و نشان کشید’ به هشدار محمد جواد ظریف در خصوص احتمال خروج آمریکا از توافقنامه هسته ای(برجام) پرداخت و نوشت: وزیر خارجه کشور عزیزمان ایران ترساندن کرد که در صورت نقض برجام از سوی آمریکا، کشور عزیزمان ایران نیز دوباره فعالیت های غنی سازی را شروع خواهد کرد.

این رسانه به نقل از ظریف نوشت: ‘جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران حتما بر اساس منافع خود عمل می کند و در برجام و خارج از برجام گزینش های گسترده ای جهت انجام دارد.’

هشدار ظریف به آمریکا درصدر اخبار رسانه های ترکیه

وبسایت شبکه تلویزیونی سی ان.ان.تورک نیز با درج عنوان ‘واکنش ما خوشایند نخواهد بود’ به سخنان ظریف اشاره کرد و نوشت: میان کشور عزیزمان ایران و آمریکا تنش در خصوص مباحث هسته ای اوج گرفته است.

سی ان.ان. تورک اضافه کرد: وزیر خارجه کشور عزیزمان ایران ترساندن کرد که در صورت خروج آمریکا از برجام، کشور عزیزمان ایران گزینه های گوناگونی جهت تصویر العمل در اختیار دارد.

رسانه های خبری ترکیه بیانات وزیر خارجه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در خصوص برجام و فناوری هسته ای در مصاحبه با شبکه سی.بی. اس آمریکا را به شکل گسترده ای من

به نوشته این رسانه، ظریف طی سخنانی در نیویورک تصویر العمل کشور عزیزمان ایران در برابر خروج ایالات متحده آمریکا از برجام را تلخ توصیف کرد.

وبسایت خبری ‘سول’ نیز به تصویر العمل وزیر خارجه کشور عزیزمان ایران در خصوص خروج احتمال آمریکا از برجام پرداخت و با درج عنوان ‘واکنش تلخ ایران’ نوشت: ظریف در سخنانی آمریکا را ترساندن به واکنشی سخت کرد.

این رسانه به نقل از ظریف نوشت: کشور عزیزمان ایران به صورتی براق به تعهدات خود در برجام عمل کرده و خروج آمریکا از این توافقنامه هسته ای، تصویر العمل ناخوشایندی را از سوی کشور عزیزمان ایران و جامعه بین المللی علیه آنها خواهد داشت.

هشدار ظریف به آمریکا درصدر اخبار رسانه های ترکیه

روزنامه استار نیز به انتشار خبر سخنان وزیر خارجه کشورمان در نیویورک پرداخت و با درج عنوان ‘ایران می تواند دوباره فعالیت های هسته ای خود را شروع کند’، نوشت: وزیر خارجه کشور عزیزمان ایران در مصاحبه با شبکه سی.بی.اس آمریکا تاکید کرد که خروج آمریکا از برجام موجب شروع دوباره فعالیت های گسترده هسته ای کشور عزیزمان ایران می شود.

این رسانه اضافه کرد: ترساندن دولتمردان آمریکایی مبنی بر خروج از برجام تصویر العمل تند مقامات کشور عزیزمان ایران را باعث شده است است و مقامات ایرانی بارها در مواضع خود بازگشت به غنی سازی را گام اول این کشور در صورت خروج واشنگتن از برجام اعلام کرده اند.

رسانه های خبری ترکیه بیانات وزیر خارجه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در خصوص برجام و فناوری هسته ای در مصاحبه با شبکه سی.بی. اس آمریکا را به شکل گسترده ای من

به نوشته این رسانه، ظریف که جهت شرکت در ‘اجلاس بین المللی صلح پایدار شرکت ملل متحد’ به نیویورک سفر کرده هست، در پاسخ به پرسشی در خصوص خروج احتمالی آمریکا از برجام اظهار داشت: ‘جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران حتما بر اساس منافع خود عمل می کند و در برجام و بیرون برجام گزینش های گسترده ای جهت اقدام دارد.’

شبکه ان.تی.وی ترکیه هم با درج عنوان ‘می توانیم دوباره فعالیت های هسته ای را شروع کنیم’ به انتشار خبر تصویر العمل ظریف به خروج آمریکا از برجام پرداخت و نوشت: وزیر خارجه کشور عزیزمان ایران هشدار داده است که در صورت خروج ایالات متحده از برجام، تصویر العمل کشور عزیزمان ایران بسیار تلخ خواهد بود.

هشدار ظریف به آمریکا درصدر اخبار رسانه های ترکیه

این رسانه پاسخ ظریف به سوالی مبنی بر احتمال خروج آمریکا را بسیار قاطع توصیف کرد و در صفحه وب سایت خبری خود به نقل از وزیر خارجه کشورمان چنین آورد: در صورت خروج آمریکا از برجام، تصویر العمل جامعه بین المللی و کشور عزیزمان ایران جهت آمریکا بسیار تلخ خواهد بود.

شبکه تی.آر.تی خبر در وبسایت خود سخنان ظریف در تصویر العمل به ترساندن آمریکا مبنی بر خروج از برجام را نشان از آمادگی کشور عزیزمان ایران جهت بازگشت به فعالیت های گسترده هسته ای توصیف کرد و نوشت: وزیر خارجه کشور عزیزمان ایران در سخنانی ترساندن آمیز تصویر العمل کشورش در صورت خروج آمریکا از برجام را بسیار جهت کاخ سفید تلخ دانست.

روزنامه بیرگون با درج عنوان ‘تهدید هسته ای کشور عزیزمان ایران به آمریکا’ به انتشار مواضع وزیر خارجه کشورمان در مصاحبه با شبکه سی.بی.سی پرداخت و سخنان دکتر ظریف در طول این گفت و گو را بسیار جدی قلمداد کرد.

این رسانه به نقل از وزیر خارجه کشورمان افزود: در صورت خروج آمریکا از برجام، کشور عزیزمان ایران گزینه های مختلفی را در دست اقدام دارد و بی تردید تصویر العمل ما و جامعه بین المللی جهت آمریکا بسیار تلخ خواهد بود.

روزنامه ینی گاج عنوان خبر سخنان ظریف را ‘ناخوشایند خواهد بود’ و نوشت: سخنان وزیر خارجه کشور عزیزمان ایران در مصاحبه با شبکه سی.بی.اس حاوی خبر تند و مشکل به مقامات کاخ سفید بود آیا که وی به صورتی قاطعانه ترساندن کرد که در صورت خروج آمریکایی ها از برجام، کشور عزیزمان ایران به طور قطع اقدام مقابله جویانه ای را صورت خواهد داد و گزینه های مختلفی را جهت پاسخ به واکنش‌ها احتمالی واشنگتن دارد.

به نوشته این رسانه، ‘توصیف تلخ بودن تصویر العمل کشور عزیزمان ایران از سوی وزیر خارجه این کشور، حاکی از عزم جدی آنها در مقابله با تصمیم احتمالی آمریکا مبنی بر خروج از برجام است.’

رسانه های هالک یاتاریم، آرتی گرچک، دی وی، تی.آر.تی. آواز و حقوقی خبر نیز با درج عناوین ‘واکنش تلخ ایران’، ‘بازگشت دوباره به فعالیت های هسته ای’ و ‘هشدار کشور عزیزمان ایران به آمریکا’ به اشاره ای کوتاه و انتشار مختصر سخنان وزیر خارجه کشورمان در مصاحبه با شبکه سی.بی.سی پرداختند.

به گزارش ایرنا، روز گذشته خبری در رسانه های آمریکایی به نقل از جان بولتون مشاور امنیت ملی ترامپ منتشر شد که به احتمال خروج ایالات متحده آمریکا از برجام قوت بخشید.

وزیر خارجه کشورمان نیز که جهت شرکت در ‘اجلاس بین المللی صلح پایدار شرکت ملل متحد’ به نیویورک سفر کرده هست، در مصاحبه با شبکه سی.بی.اس در خصوص احتمال خروج احتمالی آمریکا از برجام اظهار کرد: ‘جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران حتما براساس منافع خود عمل می کند و در برجام و بیرون برجام گزینش های گسترده ای جهت اقدام دارد.’

واژه های کلیدی: ایران | تصویر | آمریکا | ایرانی | رسانه ها | آمریکایی | وزیر خارجه کشور | رسانه های آمریکا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs