وضع آب و هوا اسلحه سیاسی اسلامی تروریستی

وضع آب و هوا: اسلحه سیاسی اسلامی تروریستی روز گذشته روز چهارشنبه حمله تروریستی نمایندگان مجلس عملیات تروریستی مجلس شورای اسلامی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شکست والیبالیست‌های کشور عزیزمان ایران برابر روسیه

تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران در آخرین بازی هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال مغلوب روسیه شد.

شکست والیبالیست‌های کشور عزیزمان ایران برابر روسیه

شکست والیبالیست های کشور عزیزمان ایران برابر روسیه

عبارات مهم : ایران

تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران در آخرین بازی هفته سوم لیگ ملت های والیبال مغلوب روسیه شد.

به گزارش تسنیم، تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران در آخرین بازی هفته سوم لیگ ملت های والیبال ۲۰۱۸ که در شهر اوفای کشور روسیه برگزار می شد به مصاف تیم میزبان رفت و با نتیجه ۳ بر یک از این تیم شکست خورد.

شکست والیبالیست‌های کشور عزیزمان ایران برابر روسیه

سعید معروف، امیر غفور، میلاد عبادی پور، فرهاد قائمی، سامان فائزی، علی شفیعی و مهدی مرندی (لیبرو) بازیکنان شروع کننده کشور عزیزمان ایران در بازی برابر روسیه بودند. بازی با برتری تیم ملی روسیه در دفاع و سرویس شروع شد، در حالی که دو تیم در اسپک، عملکردی برابر داشتند.

پیش افتادن پنج امتیازی روسیه این تیم را در آستانه پیروزی در ست نخست قرار داد، ولی شاگردان کولاکوویچ مصرانه به تلاش خود ادامه دادند و توانستند در نهایت ۳۰ بر ۲۸ برنده شوند. بازیکنان کشور عزیزمان ایران در آخر این ست ۱۷ امتیاز از اسپک، سه امتیاز از دفاع و ۹ امتیاز از غلط های حریف کسب کردند و در برابر روس ها ۱۷ امتیاز از اسپک، سه امتیاز از دفاع، دو پوئن سرویس و ۹ امتیاز از غلط های کشور عزیزمان ایران کسب کردند.

تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران در آخرین بازی هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال مغلوب روسیه شد.

بازی در ست دوم نیز پایاپای پیش می رفت، ولی روس ها باز هم از قدرت دفاعی و قدهای بلند خود روی تور استفاده کردند و دو امتیاز حساس نهایی را به خود تخصیص داده شده است دادند. روسیه در ست دوم ۲۵ بر ۲۳ برنده شد.

در ست سوم نیز تیم کشور عزیزمان ایران با ارائه یک بازی با روحیه، اجازه قدرت نمایی به تیم ملی روسیه را نداد. در واقع هر شش هزار تماشاگر حاضر در سالن شهر اوفا، انتظار داشتند که خیلی راحت تر کشور عزیزمان ایران را شکست دهند. با این حال، تیم ملی کشور عزیزمان ایران تا امتیاز ۲۵ با روس ها مساوی پیش رفت و تجربه حریف و شاید امتیاز میزبانی باعث شد نتیجه این ست ۲۵ بر ۲۷ به سود روسیه تمام شود. بازیکنان کشور عزیزمان ایران در آخر این ست ۴۷ امتیاز از اسپک، ۶۳ امتیاز از دفاع، چهار امتیاز مستقیم سرویس و ۲۰ امتیاز از غلط های حریف کسب کردند و در برابر روس ها ۴۹ امتیاز از اسپک، ۹ امتیاز از دفاع، پنج پوئن سرویس و ۱۷ امتیاز از غلط های کشور عزیزمان ایران کسب کردند.

بازیکنان روسیه در ست چهارم با تکیه بر سرویس های قدرتمند توانستند امتیازهای حساس و نهایی ست را به خود تخصیص داده شده است دهند و در نهایت ۲۵ بر ۲۱ برنده شوند.

شکست والیبالیست‌های کشور عزیزمان ایران برابر روسیه

تیم ملی کشور عزیزمان ایران در هفته چهارم به آمریکا می رود و در هافمن استیت شهر شیکاگو به مصاف لهستان، صربستان و آمریکا خواهد رفت.

واژه های کلیدی: ایران | روسیه | والیبال | بازیکنان | تیم ملی والیبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs