وضع آب و هوا اسلحه سیاسی اسلامی تروریستی

وضع آب و هوا: اسلحه سیاسی اسلامی تروریستی روز گذشته روز چهارشنبه حمله تروریستی نمایندگان مجلس عملیات تروریستی مجلس شورای اسلامی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات لحظه‌شماری می‌کنم برگردم / عالیشاه

هافبک پرسپولیس با آخر دوران سربازی‌اش مشکلی جهت بازگشت به جمع پرسپولیسی‌ها ندارد.

لحظه‌شماری می‌کنم برگردم / عالیشاه

عالیشاه: لحظه شماری می کنم برگردم

عبارات مهم : انگیزه

هافبک پرسپولیس با آخر دوران سربازی اش مشکلی جهت بازگشت به جمع پرسپولیسی ها ندارد.

به گزارش ورزش سه ، امید عالیشاه بعد از یک سال و نیم دوری از پرسپولیس امروز برگه تسویه حساب خود را دریافت کرد و به زودی به جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ اضافه خواهد شد. او که در بهمن ماه خدمت سربازی اش به آخر رسیده بود، امروز با حضور در تبریز برگه تسویه حساب خود را تکمیل کرد تا به دوران عجیب سربازی اش آخر دهد.

عالیشاه ضمن تقدیر از تمامی طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) که در این مدت سخت به او امید و انگیزه می دادند گفت: خب روزهای مشکل بود. اینکه با انگیزه راهی تراکتور شوم و با توجه به محرومیت نقل و انتقالاتی نتوانم یک سال بازی کنم شرایط مشکل را شکل داده بود. تمرینات اختصاصی داشتم ولی از نظر معنوی و روانی در بدترین شرایط ممکن قرار داشتم. در این مدت تنها روحیه ای که هواداران به من می دادند باعث می شد تا انگیزه داشته باشم.

لحظه‌شماری می‌کنم برگردم / عالیشاه

وی ادامه داد: در بازگشت نیز با مصدومیت مواجه شدم. مصدومیتی که اتفاق تلخی برایم بود و البته اکنون با انرژی زیاد جهت بازگشت به پرسپولیس لحظه شماری می کنم. از تمامی طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) تقدیر می کنم که باعث شدند روحیه ام را حفظ کنم.

عالیشاه در خصوص بازگشت به پرسپولیس گفت: من با تیم قرارداد دارم و افتخار می کنم که بار دیگر این شرایط برایم مهیا شده است تا به تیم محبوبم برگردم. امیدوارم بتوانم با انگیزه ای که به علت دوری از میادین داشتم عالی ترین عملکرد را جهت رضایت هواداران و کادرفنی به نمایش بگذارم. کار مشکل پیش رو دارم ولی مطمئنا بهتر از گذشته در خدمت تیم خواهم بود.

هافبک پرسپولیس با آخر دوران سربازی‌اش مشکلی جهت بازگشت به جمع پرسپولیسی‌ها ندارد.

واژه های کلیدی: انگیزه | بازگشت | سربازی | پیروزی | پرسپولیس | پرسپولیس | امید عالیشاه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs