وضع آب و هوا اسلحه سیاسی اسلامی تروریستی

وضع آب و هوا: اسلحه سیاسی اسلامی تروریستی روز گذشته روز چهارشنبه حمله تروریستی نمایندگان مجلس عملیات تروریستی مجلس شورای اسلامی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات در فرودگاه الفاظی به کار برده شد که در شأن تراکتورسازی و مردم تبریز نبود/ خوشح

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کسانی که به فرودگاه آمدند هوادار واقعی تراکتورسازی نبودند لیکن آنها الفاظی به کار بردند که نه در شأن مردم تبریز بود و نه در شأن

در فرودگاه الفاظی به کار برده شد که در شأن تراکتورسازی و مردم تبریز نبود/ خوشح

کامیابی نیا: در فرودگاه الفاظی به کار برده شد که در شأن تراکتورسازی و مردم تبریز نبود/ خوشحالم سریعتر از موعد به پرسپولیس برگشتم

عبارات مهم : تبریز

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کسانی که به فرودگاه آمدند هوادار واقعی تراکتورسازی نبودند لیکن آنها الفاظی به کار بردند که نه در شأن مردم تبریز بود و نه در شأن کلوب تراکتورسازی.

به گزارش فارس، کمال کامیابی نیا در خصوص بازی پرسپولیس برابر تراکتورسازی که با برد شاگردان برانکو همراه بود، گفت: شرایط بازی با تراکتورسازی هر لحظه سخت هست. گل محمدی تیم خوبی ساخته و برابر ما خیلی خوب ظاهر شدند ولی خدا را شکر که ما دست پر برگشتیم. من هم خوشحالم که بعد از اینکه مصدومیت طولانی مدتی داشتم توانستم به تیمم کمک کنم. به علت اینک کتفم را جراحی کرده بودم از اول فصل این شرایط را نداشتم که بتوانم به تیم اضافه شوم ولی از پزشکان پرسپولیس و همچنین پزشکان تیم ملی تقدیر می کنم که کمک کردند تا من به تیم اضافه شوم و دل هواداران را شاد کنم.

در فرودگاه الفاظی به کار برده شد که در شأن تراکتورسازی و مردم تبریز نبود/ خوشح

وی راجع به نگرانی هایی که بابت عمل جراحی او وجود داشت، افزود: باید از فیزیوتراپ تیم ملی تقدیر کنم. من همه کارهایم را با فیزیوتراپ چک می کنم. قرار بود بعد از هفته سیزدهم که از عمل جراحی ام می گذشت به تیم اضافه شوم ولی خدا را شکر با کار زیاد از هفته دهم وارد بازی ها شدم. از نظر بدنی کمی مسئله داشتم ولی توانستم خودم را به تیم برسانم و امیدوارم در هفته های بعد با صلاحدید کادر فنی به صورت کامل در خدمت تیم باشم.

بازیکن تیم پرسپولیس راجع به اینکه اوضاع کادر پزشکی جهت او چگونه بوده هست، تصریح کرد: باید از آقای کی روش تقدیر کنم که هنگامی که مصدوم شدم فیزیوتراپ تیم ملی را در کنار من قرار داد و توانستم با میکائیل که آرژانتینی هم هست، به خوبی کار کنم. از کادرفنی تیم ملی ممنون هستم. با وجود اینکه مصدوم شدم، من را رها نکردند. امیدوارم این حرفه ای گری ها ادامه داشته باشد.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کسانی که به فرودگاه آمدند هوادار واقعی تراکتورسازی نبودند لیکن آنها الفاظی به کار بردند که نه در شأن مردم تبریز بود و نه در شأن

کامیابی نیا که با رادیو پایتخت کشور عزیزمان ایران صحبت می کرد راجع به اتفاقاتی که در بدو ورود پرسپولیس به فرودگاه تبریز رخ داد، گفت: متاسفانه اتفاقات بدی افتاد و فیلم آن وجود دارد. اعتقاد دارم آنهایی که به فرودگاه آمدند هوادار واقعی تراکتور نبودند آیا که هواداران اصیل این تیم روز بازی به ورزشگاه آمده و تیم خود را تشویق کردند. آن عده که به فرودگاه آمده بودند مطمئنا خط گرفته بودند تا الفاظی را به کار ببرند که نه در شأن کلوب تراکتورسازی بود و نه در شأن مردم خوب تبریز. آنها به هادی نوروزی و محمود خوردبین بی احترامی کردند و من جهت نیروی انتظامی فرودگاه تبریز متاسفم که اقدامی نکرد. آنها نباید اجازه می دادند این الفاظ به کار برده می شد چون زن و فرزند مردم در فرودگاه بودند هر چند که در نهایت با پیگیری هایی که انجام شد پلیس بیشتری به فرودگاه آمد و ما توانستیم خیلی راحت سوار اتوبوس شده است و به هتل برویم.

گلزن پرسپولیس در بازی با تراکتورسازی راجع به عملکرد گادوین منشا، اظهار داشت: خوشبختانه اسکلت تیمی ما حفظ شده است و چند بازیکن خوب هم به ما اضافه شده است که قطعا به کار ما خواهند آمد. منشا هم یکی از این بازیکنان است که در لیگ و آسیا به ما کمک زیادی خواهد کرد.

وی راجع به سؤال مجری برنامه مبنی بر اینکه مهدی طارمی آماده نیست، گفت: ما یک تیم هستیم که همه به هم کمک می کنیم. نه تنها مهدی بلکه ما به همه بازیکنان کمک خواهیم کرد. مهدی در دوران بدنسازی با ما نبود ولی با اضافه شدن به تمرینات با شدت بیشتری تمرین می کند و رژیم غذایی خوبی هم گرفته که فکر می کنم از هفته 4 یا 5 لیگ به صورت کامل آماده خواهد بود. او 2 سال آقای گل لیگ شده است و به تیم کمک زیادی کرده هست. ما همه یک تیم واحد هستیم که به هم کمک می کنیم تا نتیجه های خوبی بگیریم.

در فرودگاه الفاظی به کار برده شد که در شأن تراکتورسازی و مردم تبریز نبود/ خوشح

هافبک جنگنده سرخپوشان در خصوص دیدار این هفته پرسپولیس برابر نفت تهران، افزود: شرایط این تیم به گونه ای است که کمتر کسی آن را آینده نگری می کرد. نفت با پرسشها زیادی روبرو بود ولی در این 2 هفته 4 امتیاز گرفته است که کسی باورش نمی شود. به همین علت ما آنها را به هیچ عنوان دست کم نمی گیریم و همه تمرکزمان را روی گرفتن 3 امتیاز بازی می گذاریم. مطمئنا کسب 6 امتیاز از 2 بازی آینده تا قبل از بازی با الاهلی و حضور در صدر جدول از نظر معنوی روانی به ما کمک زیادی خواهد کرد.

کامیابی نیا در خصوص اینکه چقدر احتمال می دهد در سال منتهی به جام جهانی بتواند مسافر روسیه باشد، اظهار داشت: شرایط کار خیلی سخت است آیا که بازیکنان خیلی خوبی وجود دارند ولی امیدوارم روند خوبم را ادامه دهم. همراه با پرسپولیس در لیگ داخلی و آسیا بازی می کنیم و هر 5 روز یک بار مسابقه داریم که این عنوان فشار زیادی روی ما وارد می کند. باید خوب زندگی کنیم تا مصدوم نشویم و من هم همه تلاشم را می کنم یکی از مسافران جام جهانی باشم.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کسانی که به فرودگاه آمدند هوادار واقعی تراکتورسازی نبودند لیکن آنها الفاظی به کار بردند که نه در شأن مردم تبریز بود و نه در شأن

واژه های کلیدی: تبریز | فرودگاه | پرسپولیس | تراکتورسازی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs