وضع آب و هوا اسلحه سیاسی اسلامی تروریستی

وضع آب و هوا: اسلحه سیاسی اسلامی تروریستی روز گذشته روز چهارشنبه حمله تروریستی نمایندگان مجلس عملیات تروریستی مجلس شورای اسلامی

گت بلاگز اخبار پزشکی ، اختلال کم‌توجهی – بیش‌فعالی&quot، ارتباط خواب نامنظم با &quot

بررسی‌ها نشان می‌دهد الگوهای آشفته و نامنظم خواب با “اختلال کم توجهی – بیش فعالی” (ADHD) مرتبط است.

، اختلال کم‌توجهی - بیش‌فعالی&quot، ارتباط خواب نامنظم با &quot

ارتباط خواب نامنظم با "اختلال کم توجهی – بیش فعالی"

عبارات مهم : ارتباط

بررسی ها نشان می دهد الگوهای آشفته و نامنظم خواب با “اختلال کم توجهی – بیش فعالی” (ADHD) مرتبط است.

به گزارش ایسنا، مسئله در تمرکز، داشتن میزان انرژی اوج و عدم کنترل واکنش‌ها که نشانه های مهم اختلال کم توجهی – بیش فعالی به حساب می آیند با اختلال در خواب مرتبط است.

، اختلال کم‌توجهی – بیش‌فعالی&quot، ارتباط خواب نامنظم با &quot

الگوی خواب آشفته و نامنظم با بسیاری پرسشها دیگر جهت سلامتی مرتبط هست؛ به طور مثال چاقی، دیابت و بیماری های قلبی نیز از الگوی خواب آشفته ناشی می شوند. متخصصان معتقدند این یافته می تواند در ارائه راهکارهای درمانی احتمالی جهت این اختلال و بدون نیاز به دارو موثر باشد.

متخصصان هلندی در بررسی های خود دریافتند خواب ناکافی نشان دهنده این است که تنظیم بسیاری از فرآیندهای روان شناختی به طور کامل هماهنگ نیستند.

بررسی‌ها نشان می‌دهد الگوهای آشفته و نامنظم خواب با “اختلال کم توجهی – بیش فعالی” (ADHD) مرتبط است.

علائم اختلال کم توجهی – بیش فعالی مشمول بر عدم تعادل معنوی می شود که به طور کلی در سنین پایین و زمانیکه کودک جهت نخستین بار به مدرسه فرستاده می شود تشخیص داده می شود. اگرچه تشخیص مواردی از آن تا دوره بزرگسالی به طول می انجامد.

به گزارش مدیکال نیوزتودی، همچنین حدود ۸۰ درصد مبتلایان به این اختلال دچار اختلال خواب عمیق هستند. این افراد همچون دیگران نمی توانند در آخر روز به خواب بروند که این مسئله با پیامدهای جدی جهت سلامتی آنها همراه است.

واژه های کلیدی: ارتباط | سلامتی | بیش فعالی | اخبار پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs