وضع آب و هوا اسلحه سیاسی اسلامی تروریستی

وضع آب و هوا: اسلحه سیاسی اسلامی تروریستی روز گذشته روز چهارشنبه حمله تروریستی نمایندگان مجلس عملیات تروریستی مجلس شورای اسلامی

گت بلاگز بازار خودرو آئودی مجبور به فراخوان ۱۲۷ هزار خودروی دیزلی شد

سازمان حمل و نقل جاده‌ای آلمان، شرکت خودروسازی آئودی را به منظور بازرسی نرم‌افزار کنترل میزان آلایندگی هوا در خودروهای دیزلی خود، ملزم به فراخوان ۱۲۷ هزار دستگا

آئودی مجبور به فراخوان ۱۲۷ هزار خودروی دیزلی شد

آئودی مجبور به فراخوان ۱۲۷ هزار خودروی دیزلی شد

عبارات مهم : آئودی

سازمان حمل و نقل بزرگراه ای آلمان، شرکت خودروسازی آئودی را به منظور بازرسی نرم افزار کنترل میزان آلایندگی هوا در خودروهای دیزلی خود، ملزم به فراخوان ۱۲۷ هزار دستگاه ماشین کرده هست.

به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، خودروساز آئودی که زیرمجموعه ای از شرکت فولکس واگن آلمان است در بیانیه ای اعلام کرده است که این فراخوان مشمول بر همان مدل هایی می شود که در ماه ژوئیه در مدل های وی ۶ (V۶) و وی ۸ (V۸) فراخوانده شده است بودند.

آئودی مجبور به فراخوان ۱۲۷ هزار خودروی دیزلی شد

آئودی در ادامه این بیانیه تاکید کرده است که نرم افزار مدیریت و کنترل میزان آلایندگی هوا که بر روی موتور خودروهای دیزلی راه اندازی شده است هست، به طور تمام و کمال بازرسی، آزمایش و کنترل خواهد شد تا از هرگونه مسئله احتمالی در رابطه با میزان آلایندگی این خودروها جلوگیری بعمل آورده شود.

گزارش های انتشار یافته حاکی از آن است که شرکت حمل و نقل بزرگراه ای در آلمان از این شرکت خودروسازی خواسته است که در تاریخ دوم فوریه امسال میلادی پاسخگوی نرم افزار کنترل و مدیریت میزان آلایندگی راه اندازی شده است بر روی موتور خودروهای دیزلی اش باشد و چگونگی بروزرسانی و ارتقای نرم افزار مذکور را جهت این شرکت تشریح کند تا به آینده مشابه شرکت مادر (فولکس واگن) دچار نشود.

سازمان حمل و نقل جاده‌ای آلمان، شرکت خودروسازی آئودی را به منظور بازرسی نرم‌افزار کنترل میزان آلایندگی هوا در خودروهای دیزلی خود، ملزم به فراخوان ۱۲۷ هزار دستگا

سال ۲۰۱۵ میلادی (نزدیک به دو سال پیش) رسوایی پرونده خودروهای آلاینده فولکس واگن آلمان جهت نخستین بار در آمریکا افشا شد آیا که بعد از آزمایش های صورت گرفته مشخص شد نرم افزار مدیریت میزان آلایندگی موتور خودروهای دیزلی این شرکت در آمریکا دستکاری شده است بود.

فولکس واگن بعد از اعتراف به تقلب، به پرداخت ۴.۳ میلیارد دلار جریمه محکوم شد و هنوز هم با پرسشها حقوقی در آلمان، آمریکا و سراسر دنیا مواجه هست. این شرکت ۲۲ میلیارد یورو را جهت پرداخت خسارات حاصل تخصیص داده شده است داده است و همچنان هم به ایجاد آلودگی در محیط زیست در دنیا متهم است.

حالا نگرانی های بوجود آمده چندان هم غیر منظقی بنظر نمی رسد آیا که شرکت آئودی نیز از زیر مجموعه های مهم فولکس واگن بوده و این امکان وجود دارد که خودروهای دیزلی ساخت آئودی نیز آلایندگی بیش از حد مجازی داشته باشند که تاکنون از تیررس نگاه شرکت های کنترل کننده همچون شرکت حمل و نقل بزرگراه ای آلمان دور مانده باشد. با آنکه آئودی اعلام کرده است که خودروهای مشکوک را خود بارها تحت بررسی های دقیق و آزمایش های چندگانه قرار داده است ولی هنوز این مساله جای شک و شبهه دارد.

آئودی مجبور به فراخوان ۱۲۷ هزار خودروی دیزلی شد

در نوامبر گذشته بود که این خودروساز آلمانی تعداد پنج هزار دستگاه خودروی دیزلی را به منظور اصلاح و تعمیر نرم افزار کنترل آلایندگی هوا فراخواند آیا که گزارش ها نشان می داد این خودروها نیتروژن اکسید زیادی تولید و وارد هوا می کنند.

واژه های کلیدی: آئودی | آلمان | افزار | فولکس | کنترل | آلایندگی | فولکس واگن | فولکس واگن

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs