وضع آب و هوا اسلحه سیاسی اسلامی تروریستی

وضع آب و هوا: اسلحه سیاسی اسلامی تروریستی روز گذشته روز چهارشنبه حمله تروریستی نمایندگان مجلس عملیات تروریستی مجلس شورای اسلامی

اسامی محرومان هفته بیست و پنجم لیگ برتر اعلام شد

به گزارش ایسنا به نقل از شرکت لیگ فوتبال ایران، اسامی محرومان هفته بیست و پنجم به شرح زیر است: اسامی محرومان هفته بیست و پنجم لیگ برتر اعلام ش..

ادامه مطلب

تشخیص اوتیسم با انجام آزمایشات خون و ادرار

تیم تحقیقاتی دانشگاه “وارویک” ادعا کرده است که آزمایشات خون و ادراری را توسعه داده‌اند که می‌تواند به طور موثر اختلال رشدی اوتیسم در کودکان..

ادامه مطلب

حباب قیمت دلار چقدر است؟

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان این که قیمت ارز در بازار غیرمنطقی است گفت: به هیچ وجه قیمت ارز با اوضاع اقتصاد کشور همگون نیست. در ا..

ادامه مطلب

راه‌حل پرسشها در دنیا اسلام لوله تفنگ نیست / روحانی

رئیس جمهور، خبر ملت کشور عزیزمان ایران را خبر دوستی و روابط نزدیکتر با ملت بزرگ هندوستان دانست و با تاکید بر اینکه ما خواهان روابط صمیمانه تر و نزدیکتر دو ملت ب..

ادامه مطلب

ابوترابی امام جمعه موقت پایتخت کشور عزیزمان ایران شد

حجت الاسلام سیدمحمدحسن ابوترابی فرد ازسوی رهبر انقلاب، به امامت جمعه موقت پایتخت کشور عزیزمان ایران منصوب شد. ابوترابی امام جمعه موقت پا..

ادامه مطلب

راهکارهای محافظت در برابر بیماری قلبی را بشناسید

بیماری قلبی یکی از علل مهم فوت در سراسر دنیاست ولی با بعضی راهکارهای راحت می توان از خودمان در برابر بیماری قلبی محافظت نماییم. راهکارهای مح..

ادامه مطلب

دنبال برقرار کردن دیدارهای مجدد خانواده‌های دور افتاده 2 کره هستیم / کره جنوبی

کره جنوبی امروز(دوشنبه) اعلام کرد که به دنبال برقرار کردن دیدارهای مجدد خانواده‌های دور افتاده دو کره و کم کردن تنش‌ها با پیونگ یانگ است و آن را گام نخست..

ادامه مطلب

ستاره پرسپولیس بازی با نسف را از دست داد

به گزارش ایلنا، احمد نوراللهی بازیکن خط میانی تیم فوتبال پرسپولیس به علت مصدومیتی که در تمرین امروز برایش به وجود آمد بازی با نسف قارشی در مسابقه های..

ادامه مطلب

جشن تولد پرسپولیسی در قلب اردوگاه استقلال (عکس)

بازیکنان استقلال خوزستان بعد از تساوی ارزشمند برابر فولاد مراسم خوش حالی تولد مدافع پرسپولیس و هم‌تیمی خود را برگزار کردند. جشن تولد پرسپولیسی..

ادامه مطلب

گزیده کار نیستم / باران کوثری

باران کوثری که با فیلم “عرق سرد” در نقش یک فوتبالیست زن در جشنواره‌ی فیلم فجر حضور دارد،گفت:من گزیده‌کار نیستم و اگر فیلمنامه‌ای خوب باشد ..

ادامه مطلب