وضع آب و هوا اسلحه سیاسی اسلامی تروریستی

وضع آب و هوا: اسلحه سیاسی اسلامی تروریستی روز گذشته روز چهارشنبه حمله تروریستی نمایندگان مجلس عملیات تروریستی مجلس شورای اسلامی

کاخ سفید امکان بازجویی روسیه از شهروندان آمریکایی را بررسی می‌کند

کاخ سفید امکان دادن مجوز به بازپرسان روس جهت بازجویی از شهروندان آمریکایی مظنون به داشتن فعالیت‌های غیرقانونی در روسیه را بررسی می‌کند. کاخ..

ادامه مطلب

سران فعلی و سابق آمریکا و همسران آنها در یک مراسم ختم (عکس)

سران فعلی و سابق آمریکا و همسران آنها در مراسم ختم باربارا بوش (بانوی اول اسبق امریکا)/ مکان عکس: دفتر پرزیدنت جورج بوش در هوستون تگزاس سران فعل..

ادامه مطلب

دنبال برقرار کردن دیدارهای مجدد خانواده‌های دور افتاده 2 کره هستیم / کره جنوبی

کره جنوبی امروز(دوشنبه) اعلام کرد که به دنبال برقرار کردن دیدارهای مجدد خانواده‌های دور افتاده دو کره و کم کردن تنش‌ها با پیونگ یانگ است و آن را گام نخست..

ادامه مطلب

خودکشی یک نماینده کنگره آمریکا در پی رسوایی جنسی

نمایندگان ایالت کنتاکی در کنگره آمریکا با شلیک تیر جان خود را گرفت. این اقدام تنها چند روز بعد از آن انجام شد که یک زن تاکید کرد در ۱۷ سالگی مورد آز..

ادامه مطلب

استقلال کردستان عراق حمام خون به راه می‌اندازد / وزیر امور اتحادیه اروپای ترکیه

وزیر امور اتحادیه اروپای ترکیه اعلام کرد، در صورت اعلام استقلال از سوی بارزانی تمام سلاح‌های داده شده است به پیشمرگ‌ها علیه ترکمان‌ها، اعراب و مردم عراق..

ادامه مطلب

اردوغان جنبش هیزمت را سپر بلای بلندپروازی‌هایش کرده است / گولن

فتح‌الله گولن که از جانب دولت ترکیه به عنوان “مغز متفکر” کودتای نافرجام ۱۵ ژوئیه ۲۰۱۶ معرفی شده است در مطلبی رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه را..

ادامه مطلب

اجازه نمی‌دهیم عراق تقسیم شود / اردوغان

رئیس جمهور ترکیه طی کنفرانس خبری در آخر نشست گروه ۲۰ تاکید کرد که این کشور اجازه تقسیم عراق و تشکیل دولت کُرد در شمال عراق را نخواهد داد. اردوغ..

ادامه مطلب