وضع آب و هوا اسلحه سیاسی اسلامی تروریستی

وضع آب و هوا: اسلحه سیاسی اسلامی تروریستی روز گذشته روز چهارشنبه حمله تروریستی نمایندگان مجلس عملیات تروریستی مجلس شورای اسلامی

رایزنی‌های ترامپ و پوتین به علت اختلاف بر سر کشور عزیزمان ایران سخت خواهد بود / کرملین

سخنگوی کاخ کرملین گفت: رایزنی‌های ترامپ و پوتین راجع به سوریه به علت اختلاف بر سر کشور عزیزمان ایران سخت خواهد بود.  کرملین: مشورت های ترامپ..

ادامه مطلب

فعالیت موشکی کشور عزیزمان ایران علیه هیچ کشوری نیست/ سیاست‌های سازنده پایتخت ک

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان تأکید کرد: فعالیت‌های موشکی کشور عزیزمان ایران علیه هیچ کشوری نیست و صرفاً جنبه دفاعی دارد. قاسمی: فعالیت موشکی..

ادامه مطلب

هشدار ظریف به آمریکا درصدر اخبار رسانه های ترکیه

رسانه های خبری ترکیه بیانات وزیر خارجه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در خصوص برجام و فناوری هسته ای در مصاحبه با شبکه سی.بی. اس آمریکا را به شکل گسترده ا..

ادامه مطلب

پاریس و ریاض کشور عزیزمان ایران را به تلاش جهت دست‌یابی به سلاح اتمی متهم کردند

فرانسه و عربستان در بیانیه‌ای یکسان بر ضرورت مقابله با آنچه که ریاض و پاریس آن را تلاش پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت دستیابی به سلاح اتمی می‌خوانند، تأکید ک..

ادامه مطلب

راه‌حل پرسشها در دنیا اسلام لوله تفنگ نیست / روحانی

رئیس جمهور، خبر ملت کشور عزیزمان ایران را خبر دوستی و روابط نزدیکتر با ملت بزرگ هندوستان دانست و با تاکید بر اینکه ما خواهان روابط صمیمانه تر و نزدیکتر دو ملت ب..

ادامه مطلب

نابودی این توافق یعنی زیاد کردن احتمال درگیری نظامی با کشور عزیزمان ایران , مخالفان برجام فراموش نکنند

رئیس جمهور ایالات متحده ؛ دونالد ترامپ در گفت و گو با مقامات کنگره قول داده تا اواسط ماه مه وظیفه پرونده هسته ای کشور عزیزمان ایران را روشن و توافق را ..

ادامه مطلب

اروپا با ایجاد یک چتر حمایتی در برابر تحریم‌های آمریکا، بقای برجام را تضمین کند / گروه بین‌المللی بحران

اندیشکده «گروه بین‌المللی بحران» روز سه شنبه در گزارشی با بررسی دومین سال اجرای برجام، نوشت: اروپا می بایست فرای حمایت لفظی از برجام رفته و بقای آنرا با ایجاد ..

ادامه مطلب

نشانه نهایی کشور عزیزمان ایران و ترکیه عدم عوض کردن مرزهای جغرافیایی و تقویت ثبات و امنیت منطقه است / روحانی

رئیس جمهوری با بیان این که پایتخت کشور عزیزمان ایران و آنکارا جهت توسعه روابط و همکاری‌ها اراده ای مستحکم دارند، گفت: نشانه نهایی کشور عزیزمان ایران و ترکیه عدم ..

ادامه مطلب

از مذاکره مجدد راجع به برجام حمایت نمی‌کنیم / سفیر فرانسه در آمریکا

سفیر فرانسه در آمریکا در تصویر العمل به گزارش شبکه بلومبرگ تاکید کرد: پاریس از هیچ‌گونه مذاکره مجدد راجع به برجام حمایت نمی‌کند و این توافق باید همان‌گونه که ه..

ادامه مطلب